AWO - DENT
ul. Gen. Fieldorfa "Nila" 18/13
24-100 Puławy (budynek HTM)
+48 882 911 999
awo.dent.pulawy@gmail.com
  • en
  • pl

Leczenie Ortodontyczne

Ponad 60% społeczeństwa XXI wieku ma różnego rodzaju wady zgryzu. Niestety, jest to problem często bagatelizowany. Tymczasem nie stanowi wyłącznie defektu estetycznego. Nieleczona wada zgryzu może powodować nieodwracalne zmiany w stawach oraz ból, a także przyspieszony rozwój próchnicy i chorób przyzębia. Długoletnie zaniedbania mogą prowadzić do nieprzyjemnych objawów, takich jak nawracające migreny, szumy w uszach, bóle mięśniowe, bezdech nocny oraz chrapanie, a także przedwczesnej utraty uzębienia.

Dlaczego ortodonta?

Powody pierwszej wizyty u lekarza specjalisty są różne. Krzywo i nieestetycznie ustawione zęby, nieprawidłowości zgryzu, aż po duże problemy bólowe związane z nieprawidłową funkcją szczęk. Przy każdej z tych niedogodności warto zasięgnąć konsultacji z ortodontą Puławy są miastem w którym zapewniamy kompleksowe badania z zakresu ortodoncji. Wskazanie prawdziwego źródła problemu często wymaga wykonania dodatkowych badań oraz konsultacji z lekarzami innych specjalizacji jak logopeda, chirurg, protetyk lub fizjoterapeuta. Mamy ogromne doświadczenie i możliwości w tym zakresie. Szczegółowo i z pełnym zaangażowaniem opracujemy Państwa plan leczenia z uwzględnieniem  indywidualnych potrzeb. Metody leczenia, które zastosuje ortodonta, mogą być różnorodne – od  aparatu stałego, aż po nowoczesną metodę przezroczystych alignerów dopasowanych metodą komputerową. W zależności od wieku, rodzaju wady, stopnia jej nasilenia, stosujemy aparaty ruchome, jednoszczękowe oraz dwuszczękowe. Nasza gabinet stomatologiczny zajmuje się profilaktyką i leczeniem zarówno uzębienia mlecznego, mieszanego, jak też stałego. Opiekę ortodontyczną w Puławach prowadzimy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, higieny oraz precyzji.

Ortodoncja w Puławach

Mieszkają Państwo w Puławach lub okolicy? Nie warto zwlekać. Gwarantujemy prawidłową diagnozę oraz współpracę z najlepszymi ortodontami. Efekty naszej pracy przejdą Państwa najśmielsze oczekiwania. Leczenie wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych to ważna specjalizacja naszej placówki. Wykorzystujemy najnowsze światowe zdobycze nauki oraz metody korekcji. Poprawimy nie tylko Państwa wygląd, ale również wymowę. Nasz zespół ekspertów zajmuje się także likwidacją uciążliwych dolegliwości jak zgrzytanie zębami i szczękościsk. Gdy oddadzą się Państwo w nasze ręce, wkrótce ból i dyskomfort będzie tylko wspomnieniem, a atrakcyjny uśmiech oraz zdrowie zagoszczą już na stałe.

Puławy ortodonta AWO-DENT

AWO-DENT tworzą specjaliści z pasją, których celem jest zapewnienie najlepszej opieki, najtrafniejsze rozpoznanie, zastosowanie najskuteczniejszego leczeni. Zapraszamy osoby z Puławy jeśli leczenie ortodontyczne jest tym co Państwa zainteresowało – nasza siedziba mieści się w samym sercu miasta. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę oraz profesjonalną opiekę, a także dogodne terminy wizyt. Nasi ortodonci to nie tylko dyplomowani fachowcy, stale podnoszący swoje kwalifikacje, ale również serdeczni i pełni empatii ludzie.

Profesjonalizm i skuteczność

W AWO-DENT wszelkie działania podporządkowane są satysfakcji i komfortowi pacjentów. Nasi certyfikowani stomatolodzy otoczą Państwa kompleksową opieką lekarską, a także wsparciem w trudnych chwilach i serdeczną atmosferą przy leczeniu ortodontycznym w Puławach. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, na bieżąco wdrażamy nowe materiały, rozwiązania i techniki leczenia. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej placówki w Puławach. Państwa uśmiech jest dla nas bezcenny i zrobimy wszystko, by po wizycie u nas był on Państwa najpiękniejszą wizytówką.