AWO - DENT
ul. Gen. Fieldorfa "Nila" 18/13
24-100 Puławy (budynek HTM)
+48 882 911 999
awo.dent.pulawy@gmail.com
  • en
  • pl

Profilaktyka stomatologiczna

Profilaktyka stomatologiczna związana jest ze wszelkimi działaniami, których celem ma stać się powstrzymanie powstających na zębach lub w jego okolicach chorób. Bardzo ważne jest to, aby pacjenci mieli wiedzę na ten temat, gdyż dzięki temu będą mogli zastosować ją w praktyce i uniknąć zagrożeń dla swoich zębów w takim stopniu, w jakim będzie to tylko możliwe. Największym zagrożeniem jest oczywiście próchnica oraz choroby przyzębia, dlatego wskazujemy, w jaki sposób można się przed nimi ustrzec. W razie potrzeby łączymy udzielanie wskazówek z np. usuwaniem kamienia czy osadu. Nasi specjaliści podkreślają, że istotne jest to, aby już od najmłodszych lat edukować na temat prawidłowej ochrony stomatologicznej. W końcu to najlepsza droga do tego, aby odpowiednio ochronić zęby w dalszej części swojego życia i dzięki temu nie mieć z nimi poważnych problemów. Wizyty kontrolne i drobne zabiegi profilaktyczne lub typowo stomatologiczne również wchodzą w skład prawidłowego dbania o uzębienie. W końcu sam pacjent nie jest w stanie określić, czy na pewno jego działania przynoszą efekty.

Nasze podejście nie ogranicza się jednak wyłącznie do przekazywania porad. W końcu samo szczotkowanie może czasem nie wystarczyć. Wtedy też konieczne będzie np. piaskowanie zębów Puławy to miejsce, gdzie działamy, dlatego zachęcamy, aby właśnie tutaj skorzystać z tej usługi. Gwarantujemy sprawne i co najważniejsze skuteczne usunięcie przebarwień powstałych na zębach. Oczywiście, powinny one powstać z udziałem czynników zewnętrznych, np. podczas palenia papierosów czy też picia herbaty lub kawy. Wtedy też doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z piaskarki profilaktycznej, która daje znakomite i – co najważniejsze – widoczne dla oka efekty.

Istnieje jednak znacznie więcej sposobów, a jednym z nich jest wybielanie zębów Puławy oferują możliwość zadbania o polepszenie ich wyglądu. Zatem, jeśli nasi pacjenci sobie tego życzą, wykonujemy działania wchodzące w zakres stomatologii estetycznej. Efekty naszej pracy sprawiają, że zęby stają się bielsze, a cały uśmiech zyskuje dodatkowy blask, o którym marzy wiele kobiet i mężczyzn. Nadal spora liczba osób wydaje niepotrzebnie pieniądze na wybielające pasty do zębów i inne substancje, które zazwyczaj i tak nie dają zadowalających i długotrwałych efektów. Tak naprawdę tylko wykonanie profesjonalnego zabiegu rozjaśniającego może być uznane za skuteczne oraz przede wszystkim bezpieczne. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań i doświadczeniu naszych stomatologów pacjenci zawsze wychodzą z naszych gabinetów zadowoleni i chętnie wracają, aby wykonać kolejny zabieg, przybliżający ich uzębienie do doskonałości.
Pomagamy w zlikwidowaniu problemów z uzębieniem naszych pacjentów, do tego doradzamy, w jaki inny sposób mogliby jeszcze dodatkowo skorygować swój uśmiech, aby rezultat był zgodny z własnymi wyobrażeniami. Świadczymy też znacznie więcej usług, dzięki czemu możemy kompleksowo zająć się zębami naszych pacjentów. Serdecznie zapraszamy do umówienia wizyty w naszym gabinecie.