AWO - DENT
ul. Gen. Fieldorfa "Nila" 18/13
24-100 Puławy (budynek HTM)
+48 882 911 999
awo.dent.pulawy@gmail.com
  • en
  • pl

Protetyka Puławy

Dlaczego warto wybierać nasze usługi?

Podczas wykonywania czynności związanych z protetyką(jak np. instalacja implantu zębowego), zwracamy szczególną uwagę na to, aby wykorzystywać tylko wysokogatunkowe materiały oraz nowoczesne narzędzia. Dzięki temu nasi pacjenci mogą liczyć także na większą trwałość i solidność. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas protezy zębów zapewniały doskonałe efekty na bardzo długi czas i nie traciły na jakości. Wiemy, jak ważne są ciągły rozwój i konieczność podążania za nowinkami, kiedy w grę wchodzi protetyka stomatologiczna, implanty Puławy to miejsce, gdzie przyjmujemy naszych pacjentów i tam też wykorzystujemy wiele najskuteczniejszych rozwiązań, pozwalających uzyskać piękny uśmiech.

Implanty zębowe Puławy

Kolejnym powodem, dla którego warto skorzystać z naszych usług jest przede wszystkim to, że dysponujemy znakomitym zespołem specjalistów w dziedzinie protetyki stomatologicznej i nie tylko. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że potrafimy wykonać każdy zabieg na wysokim poziomie. Łączymy wiedzę z latami pracy przy uzębieniu naszych pacjentów. Wszystko to sprawia, że jesteśmy cenieni za skrupulatne i wszechstronne działanie, gdyż podejmujemy się także usług związanych m.in. ze stomatologią estetyczną, dziecięcą, ortodoncją, leczeniem kanałowym itd.

Indywidualne podejście do każdej osoby oraz wysłuchanie, z jakim dokładnie problemem z tego zakresu boryka się pacjent, jest tym, czym współcześnie powinna wyróżniać się protetyka Puławy są miejscem, gdzie zapewniamy kompleksowe leczenie na podstawie potrzeb i oczekiwań pacjenta, który zdecyduje się nam zaufać. Na samym początku wizyty dokonujemy przeglądu uzębienia, a następnie przedstawiamy naszą wizję działania przy odbudowie zębów, dzięki której możemy rozwiązać wszystkie problemy. Zawsze stawiamy w pierwszej mierze na komunikację, gdyż to klucz do tego, aby osoba korzystająca z naszych usług zawsze wychodziła z gabinetu zadowolona. W końcu nasze zabiegi sprawiają, że nie tylko poprawia się jakość uzębienia, uśmiechu, ale też przy okazji pozytywnie oddziałują od razu na lepsze samopoczucie, pewność siebie oraz chęci do podejmowania kolejnych życiowych wyzwań.

Zagrożenia wynikające z zaniechania odbudowy zębów

Nie każdy wie, jak ważna jest protetyka Puławy dają możliwość nie tylko zadbania o zęby, ale przy okazji o zdrowie w znacznie szerszym ujęciu. Osoby, które zdecydują się skorzystać z naszych usług, nie muszą obawiać się wielu problemów związanych np. z przeżuwaniem, co w konsekwencji może wpłynąć na kłopoty trawienne czy też związane z zanikiem kości. Brak nawet jednego zęba sprawia, że wzrasta ryzyko przesunięcia pozostałych, przez co zaczną pojawiać się wady zgryzu, a nawet bardzo prawdopodobne jest to, że zmianie ulegną rysy twarzy. Nie podejmowanie działań związanych z protetyką może doprowadzić także do chorób dziąseł i wielu innych, co łączy się w koniecznością instalacji implantu zębowego. Staramy się uświadamiać w tej kwestii naszych pacjentów, aby nie musieli obawiać się tych wszystkich przykrych konsekwencji, jakie powstają na skutek zaniedbania. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gabinetu.