AWO - DENT
ul. Gen. Fieldorfa "Nila" 18/13
24-100 Puławy (budynek HTM)
+48 882 911 999
awo.dent.pulawy@gmail.com
  • en
  • pl

Chirurgia Stomatologiczna

Chirurgia w AWO-DENT to istotny element naszej kompleksowej oferty stomatologicznej. Wspomaga takie dziedziny leczenia dentystycznego jak endodoncja (leczenie kanałowe), periodontologia (leczenie przyzębia) oraz implantologia czy protetyka.

Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów chirurgii stomatologicznej umożliwiających leczenie wielu schorzeń i niepodlegających już leczeniu zachowawczemu. Dzięki tej specjalizacji zyskują Państwo szanse na poprawę codziennego komfortu oraz naprawę stanu swego uzębienia.

Chirurgia stomatologiczna Puławy – oferta

W naszym gabinecie stomatologicznym AWO-DENT wykonujemy wszelkiego typu zabiegi chirurgiczne z zakresu stomatologii. Specjalizujemy się w :

  • ekstrakcji zębów w znieczuleniu miejscowym ( w tym zębów zatrzymanych, częściowo zatrzymanych)
  • szyciu rany poekstrakcyjnej
  • plastyce połączenia ustno-zatokowego
  • leczeniu trudnogojącej się rany („suchy zębodół”)
  • nacinaniu ropnia, płukaniu jamy ropnia
  • plastyce wędzidełka języka, wargi
  • usuwaniu przerostu dziąseł
  • usuwaniu torbieli w obrębie jamy ustnej

Wszystkie zabiegi wykonujemy całkowicie bezboleśnie. Mając do dyspozycji specjalistyczny sprzęt do diagnostyki, taki jak mikroskop zabiegowy czy aparaturę RTG, możemy w jak najbardziej doskonały sposób kontrolować wszystkie zabiegi oraz monitorować ich wyniki.

Chirurg stomatolog Puławy bez obaw

Z połączenia najnowocześniejszego sprzętu oraz w pełni profesjonalnego zespołu lekarzy powstał gabinet stomatologiczny wyróżniający się jakością na mapie Puław. Wszystkie operacje chirurgiczne wykonywane są u nas przez uznanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy zabieg przeprowadzamy z największą starannością z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa oraz zapewniając pacjentowi jak największy komfort.

Dzięki wykorzystaniu różnorodnych środków anestetycznych najnowszej generacji, całkowicie eliminujemy ból podczas zabiegów. Stosowane znieczulenie ma charakter nie tylko miejscowy, ale też na życzenie pacjenta, może mieć charakter ogólny. Przykładamy wielką wagę do optymalnego doboru postępowania leczniczego w poszanowaniu indywidualnych preferencji pacjenta. Rozumiemy Państwa obawy, dlatego staramy się wyczerpująco wyjaśnić każdy element planowanego zabiegu. Dbamy zarówno o komfort fizyczny, jak i psychiczny, samopoczucie przed i po zabiegu. Każdorazowo nasz chirurg stomatolog w przyjaznej atmosferze tłumaczy dokładnie cały harmonogram leczenia i odpowiada na wszystkie pytania oraz wątpliwości. Po operacji lub zabiegu pacjent otoczony jest szczególną opieką, by szybko i bezpiecznie doszedł do zdrowia.

Stomatologia na najwyższym poziomie

Chirurgia stomatologiczna w naszym gabinecie jest prowadzona na wysokim szczeblu zaawansowania. Stale doskonalimy naszą wiedzę oraz wzbogacamy zaplecze sprzętowe i stosowane materiały o nowatorskie rozwiązania stosowane w leczeniu chorób jamy ustnej na świecie. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy. Nasza chirurgia stomatologiczna Puławy dysponuje obecnie wszystkimi środkami, które są potrzebne, by nieść pełną pomoc i ulgę w najbardziej trudnych przypadkach.

Chcesz pozbyć się bólu zębów lub innych dolegliwości szybko i bezboleśnie? Nie warto ryzykować. Jak najszybciej zapewnij sobie komfort oraz opiekę profesjonalistów. Umów się na wizytę konsultacyjną do naszego chirurga stomatologa. Puławy to miasto naszej działalności, gdzie codziennie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych pacjentów już dziś.