AWO - DENT
ul. Gen. Fieldorfa "Nila" 18/13
24-100 Puławy (budynek HTM)
+48 882 911 999
awo.dent.pulawy@gmail.com
 • en
 • pl

Chirurgia Stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna to jedna z gałęzi stomatologii, która zajmuje się zabiegami operacyjnymi w obrębie jamy ustnej. Dzięki nowoczesnej chirurgii stomatologicznej możliwe jest leczenie wielu schorzeń i problemów, które nie mogą być leczone zachowawczo. Każdy zabieg wymaga precyzji, znajomości różnych technik chirurgicznych oraz indywidualnego przygotowania pacjenta.

Chirurgia stomatologiczna Puławy – oferta

W naszym gabinecie przeprowadzamy następujące zabiegi chirurgiczne:

  • ekstrakcje zębów w znieczuleniu miejscowym ( w tym usunięcia zębów całkowicie zatrzymanych, częściowo zatrzymanych)
  • resekcje korzeni
  • plastykę połączenia ustno-zatokowego
  • leczenie trudnogojącej się rany („suchy zębodół”)
  • nacięcie ropnia, płukanie jamy ropnia
  • usunięcie torbieli w obrębie jamy ustnej
  • usunięcie przerostu dziąseł
  • implanty
  • plastyka/podcięcie wędzidełka języka, warg – szczegóły w zakładce: pytania i odpowiedzi.

 

Chirurg stomatolog Puławy bez obaw

Z połączenia najnowocześniejszego sprzętu oraz w pełni profesjonalnego zespołu lekarzy powstał gabinet stomatologiczny wyróżniający się jakością na mapie Puław. Wszystkie operacje chirurgiczne wykonywane są u nas przez uznanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy zabieg przeprowadzamy z największą starannością z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa oraz zapewniając pacjentowi jak największy komfort.

Dzięki wykorzystaniu różnorodnych środków anestetycznych najnowszej generacji, całkowicie eliminujemy ból podczas zabiegów. Stosowane znieczulenie ma charakter nie tylko miejscowy, ale też na życzenie pacjenta, może mieć charakter ogólny. Przykładamy wielką wagę do optymalnego doboru postępowania leczniczego w poszanowaniu indywidualnych preferencji pacjenta. Rozumiemy Państwa obawy, dlatego staramy się wyczerpująco wyjaśnić każdy element planowanego zabiegu. Dbamy zarówno o komfort fizyczny, jak i psychiczny, samopoczucie przed i po zabiegu. Każdorazowo nasz chirurg stomatolog w przyjaznej atmosferze tłumaczy dokładnie cały harmonogram leczenia i odpowiada na wszystkie pytania oraz wątpliwości. Po operacji lub zabiegu pacjent otoczony jest szczególną opieką, by szybko i bezpiecznie doszedł do zdrowia.

Stomatologia na najwyższym poziomie

Chirurgia stomatologiczna w naszym gabinecie jest prowadzona na wysokim szczeblu zaawansowania. Stale doskonalimy naszą wiedzę oraz wzbogacamy zaplecze sprzętowe i stosowane materiały o nowatorskie rozwiązania stosowane w leczeniu chorób jamy ustnej na świecie. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy. Nasza chirurgia stomatologiczna Puławy dysponuje obecnie wszystkimi środkami, które są potrzebne, by nieść pełną pomoc i ulgę w najbardziej trudnych przypadkach.

Chcesz pozbyć się bólu zębów lub innych dolegliwości szybko i bezboleśnie? Nie warto ryzykować. Jak najszybciej zapewnij sobie komfort oraz opiekę profesjonalistów. Umów się na wizytę konsultacyjną do naszego chirurga stomatologa. Puławy to miasto naszej działalności, gdzie codziennie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych pacjentów już dziś.